• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie Koprzywnica Jędrusiów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Koprzywnica i Jędrusiów

Znaleźliśmy 370 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Świętokrzyskie

15866801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27328545 15866801 Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni ok. 110 m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, poddasze st...

Suchedniów (Świętokrzyskie, gm. Suchedniów)

740 000 PLN (3 524 zł/m2)

2
2
210 m2
1918
15839150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26741524 15839150 Na sprzedaż dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 143,65 m2 (całkowita 155,54 m2) zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Lisowie, gm. Morawica. Na chwilę obe...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

255 000 PLN (1 645 zł/m2)

4
1
155 m2
2020
15815066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645576 15815066 Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, w gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: PARTER:...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (6 224 zł/m2)

4
1
143 m2
2026
15794341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26069801 15794341 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 285 m2 , (pow. całkowita ok. 380 m2), zlokalizowany przy lesie w cichej i spokojnej dzielnicy KSM. Budynek z lat 80, nadbudowany w latach 90, usytuowany na działce o pow. 433 m2. ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (4 912 zł/m2)

8
5
285 m2
1980
15790433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25965363 15790433 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 170 m2 (pow. całkowitej ok. 195 m2) zlokalizowany na działce o pow. 2612 m2 w Nowych Kotlicach, gm. Sobków. W skład domu wchodzą : na parterze: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka, ko...

Nowe Kotlice (Świętokrzyskie, gm. Sobków)

780 000 PLN (4 000 zł/m2)

5
2
195 m2
1995
15788253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25933097 15788253 Na sprzedaż 3-pokojowy, parterowy dom wolnostojący z poddaszem, o powierzchni użytkowej 77,2 m² (pow. całkowitej 141,9 m 2 ) , położony na działce o pow. 2,5ha, w spokojnej, malowniczej miejscowości Byczów, gm. Pińczów , w odległości ...

Byczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

250 000 PLN (1 773 zł/m2)

3
1
141 m2
1958
15753855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25217651 15753855 Na sprzedaż 2-piętrowy, podpiwniczony dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej ok. 500 m2 , w stanie do wykończenia, usytuowany na ogrodzonej posesji o powierzchni 1677 m². Dom zlokalizowany jest w Chęcinach...

Chęciny (Sitkówka) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

1 390 000 PLN (2 780 zł/m2)

12
5
500 m2
1995
15836808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721696 15836808 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Oleszno, gmina Krasocin, woj. świętokrzyskie.Dom jednorodzinny z garażem.Położony na działce o powierzchni 1200 m² dom o powierzchni użytkowej 115,4 m² (całkowitej 124,6 m²) został zbudow...

Oleszno (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 690 000 PLN (13 629 zł/m2)

5
1
124 m2
2004
15506243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20073210 15506243 Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy usytuowany w miejscowości Wzdół-Kolonia.W skład nieruchomości wchodzi:- budynek o powierzchni 722m², trzykondygnacyjny, wybudowany w 1984r.- 3 działki o łącznej powierzchni 2126 m²BUDYNEK:- mieszkanie...

Wzdół-Kolonia (Świętokrzyskie, gm. Bodzentyn)

1 890 000 PLN (2 618 zł/m2)

7
2
722 m2
1984
15886024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27746335 15886024 Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki. Na działce zlokalizowany...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 950 000 PLN (16 389 zł/m2)

5
2
180 m2
1950
15883829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27678693 15883829 200 000 zł8 462 złm²141 m²5 pok.Michałów, Michałów - lokalizacja dokładnaZadzwońNapiszBezpośrednio od właścicielaOgłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.do sprzedania dom wolnostojący w Michałowie obok szkoły, Gmina Mic...

Michałów (Świętokrzyskie, gm. Michałów)

1 200 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
-
141.81 m2
2015
15802728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26275162 15802728 Wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji BilczaPowierzchnia: 150 m²Wysoki standard Energooszczędne ogrzewanie gazowe Działka ok. 321 m²OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE METROHOUSE KIELCE POŁUDNIEPrzedstawiam Państwu nowocze...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

750 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2025