• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Dąbrowa

Znalezionych ofert: 3

15895960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27964034 15895960 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 189,6 m2 (całkowitej 227,5 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 668 m2 przy ul. Chełmońskiego (osiedle Dąbrowa). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica - jedno pomieszczenie (wejście od strony ogro...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 000 PLN (6 608 zł/m2)

6
2
227 m2
2001
15535883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20736782 15535883 Na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - garaż jednostanowiskowy - kotłownia - łazienka - dw...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

899 000 PLN (3 330 zł/m2)

9
3
270 m2
2000
15575124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21642117 15575124 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 343 m2 (powierzchnia użytkowa około 270 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 254 m2 na osiedlu Dąbrowa. Stan domu: do wykończeniaremontu. Dom składa się z 3 kondygnacji mi...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

899 000 PLN (2 621 zł/m2)

9
3
343 m2
2002