• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie Gruszka Urocza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Urocza i Gruszka

Znaleźliśmy 370 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Świętokrzyskie

15681915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23867064 15681915 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 175m2, zlokalizowany w miejscowości Jasień, gm. Chmielnik. Dom o konstrukcji drewniano-murowanej wybudowany w latach 70-ch, systematycznie modernizowany, ocieplony styropianem 10 cm, na dac...

Chmielnik (Jasień) (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

540 000 PLN (2 700 zł/m2)

4
1
200 m2
1970
15663629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23519807 15663629 Na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94 m² (powierzchnia całkowita 359,26 m² ) położony n...

Skarżysko-Kamienna (Bór) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 650 000 PLN (4 596 zł/m2)

5
3
359 m2
1975
15634785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22926157 15634785 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym; o powierzchni użytkowej ok. 108 m2, zlokalizowany przy ul. Kościelnej w Oksie, gm. Jędrzejów Dom wybudowany w latach 70-ch, systematycznie modernizowany, ocieplony styropianem,...

Oksa (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

550 000 PLN (4 231 zł/m2)

2
-
130 m2
1975
15615159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22509505 15615159 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 139,7 m2 (pow. całkowitej 166,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Kołomań, gm. Zagnańsk. Dom usytuowany jest na działce o pow. ok. 300 m2. Nowoczesny de...

Kołomań (Świętokrzyskie, gm. Zagnańsk)

750 000 PLN (4 518 zł/m2)

6
2
166 m2
2024
15614937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22506943 15614937 Na sprzedaż dom o pow. ok 50 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5800 m 2 w Wolicy, gm. Chęciny. Nieruchomość położona pośród terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej. Dom przeznaczony do generalnego remontu, Na posesji znajdują się także...

Chęciny (Wolica) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1955
15612766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22455843 15612766 Na sprzedaż drewniany dom wybudowany w latach 50., o pow. ok. 92 m2, zlokalizowany na działce o pow. 626 m2, w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w pr...

Skarżysko-Kamienna (Dolna kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

285 000 PLN (3 098 zł/m2)

5
1
92 m2
1950
15612589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22451438 15612589 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia usadowiony na działce o pow. 647m2 Działka w pierwszej linii w...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 349 000 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
130 m2
-
15605903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 22317214 15605903 Na sprzedaż budynek pełniący funkcję domu letniskowego o powierzchni ok. 40 m2 (pow. całkowitej ok. 60 m2) zlokalizowany w Ciekotach, gm. Masłów, w otoczeniu lasu, z szybkim dojazdem do Kielc. Budynek położony na nieruchomości gruntowej składającej ...

Ciekoty (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

320 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1977
15560384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21321724 15560384 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116,06 m2 , (całkowitej ok. 188 m2), zlokalizowany przy ul. Zagonowej w dzielnicy Pakosz w Kielcach , położony na działce o powierzchni 646 m2 W skład nieruchomości wchodzą: PARTER - kuchnia, - salon, - gab...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

550 000 PLN (2 926 zł/m2)

4
2
188 m2
1961
15535934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20737078 15535934 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 210 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2 ), zlokalizowany na działce o pow. 1100 m2, wraz z budynkiem gospodarczym oraz wiatą, położony w Brzezinach, w gm. Morawica. Nieruchomość wyposażona w 2 osobne wejści...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 090 000 PLN (3 893 zł/m2)

6
2
280 m2
1998
15890987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883860 15890987 KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie remontu na dużej zielonej działce.Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie remontu, położony w Jędrzejowicach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, którą można wykoń...

Jędrzejowice (Świętokrzyskie, gm. Bodzechów)

269 000 PLN (3 363 zł/m2)

3
1
80 m2
1968
15477449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19426478 15477449 Atrakcyjna nieruchomość, z dużym potencjałem inwestycyjnym!Na sprzedaż przestronna nieruchomość usytuowana na ładnej, dużej działce, idealnie zlokalizowana, przy ruchliwej drodze. Obiekt oferuje szerokie możliwości adaptacji, co czyni go doskonałą in...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

890 000 PLN (2 225 zł/m2)

1
-
400 m2
-