• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Jagiellońskie

Znalezionych ofert: 6

15890597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882527 15890597 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m² , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim. Budynek z 1960 roku, wybudowany z cegły, przeszedł termom...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (7 824 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15871307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464985 15871307 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m² , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na mały balkon, - syp...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (8 758 zł/m2)

2
-
33 m2
1970
15877835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27580594 15877835 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej o podwyższonym standardzie, z dbałością o każdy d...

Kielce (Jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1968
15868288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27376335 15868288 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m², położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na Osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Z okien i przestronnej logg...

Kielce (Jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (6 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1970
15781881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25835989 15781881 Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39.8 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą dwa osobne pokoje (z czego jeden z dużym balkonem...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

143 000 PLN (3 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
14997998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 6522837 14997998 NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE, PIERWSZE PIĘTRO, BALKON. Biuro Nieruchomości Konsus prezentuje mieszkanie do sprzedaży zlokalizowane blisko centrum Kielc, na osiedlu Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie o powi...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

325 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
-
39 m2
-