• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 724

15691320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24017425 15691320 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15691321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24017424 15691321 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15346350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16414631 15346350 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012 roku w lokalu przeprowad...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

649 000 PLN (6 490 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15314039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15538960 15314039 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym o powierzchni 46,10 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 490 PLN (10 924 zł/m2)

1
-
46 m2
2025
15290010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14880709 15290010 Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca na paliwa stałe, woda z sieci miejskiej (alternatywni...

Kielce (Zagórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15484102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19589180 15484102 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 120 PLN (10 490 zł/m2)

5
-
92 m2
2025
15480183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19499245 15480183 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, w pobliżu terenów zielonych. W...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

647 570 PLN (7 709 zł/m2)

4
-
84 m2
2024
15441371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18631039 15441371 Na sprzedaż działka o powierzchni 4048 m2 , zlokalizowana na osiedlu Podkarczówka. Przybliżone wymiary działki: 16 szerokość x 254 długość [m]. Frontowa część działki zwężona, ze względu na znajdujące się na sąsiedniej działce urządzenie wodocią...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 000 PLN

-
-
4048 m2
-
15355114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16672679 15355114 Na sprzedaż działka o pow. 6170 m2 położona w południowej części Kielc, przy ul. Ściegiennego. Działka usytuowana jest wśród zabudowy usługowej oraz produkcyjnej. Płaska, ogrodzona, niezagospodarowana. Teren na działce jest utwardzony. Nieruchom...

Kielce (Dyminy-wieś) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 415 095 PLN

-
-
6170 m2
-
15307998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15392912 15307998 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15484872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19599054 15484872 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

911 655 PLN (13 607 zł/m2)

11
-
67 m2
2025