• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 374

15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15877656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576122 15877656 Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 , zlokalizowany w północno-wschodniej części Buska-Zdroju. W skład domu wchodzą: PARTER: - salon o pow. ok. 18,1m2, z wyjściem na taras - pokój o pow. ok. 12 m2 - kuc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
2
200 m2
1993
15897163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996155 15897163 Oferta Sprzedaży Domu Wolnostojącego Lokalizacja: Górników Staszicowskich, Bialogon, pod KielcamiRok budowy: 1955 r. Remont: 2015 r Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m2 zlokalizowany na Białogonie, położony na dzia...

Kielce (Białogon) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

890 000 PLN (4 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1955
15875755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526143 15875755 Rodzinny dom z ogrodem w willowej dzielnicy Sandomierza – komfort i potencjał inwestycyjny.Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej, willowej dzielnicy Sandomierza. Nieruchomość łączy w sobie ciszę i spokój z wyjątkowo dogodną ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

420 000 PLN (1 200 zł/m2)

7
2
350 m2
1995
15875739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526099 15875739 Wyjątkowy dom o powierzchni ok. 200 m² położony w malowniczej miejscowości Ocinek w Gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcących mi...

Ocinek (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

666 000 PLN (3 098 zł/m2)

5
2
215 m2
2008
15875238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525541 15875238 Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę ogrodzenia, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i kontakt...

Dwikozy (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
3
150 m2
1968
15875937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526004 15875937 Urokliwe siedlisko położone w miejscowości Radoszki, w gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego, stodoły i zabudowań gospodarczych na dużej działce o powierzchni 3500 m².Na posesji znajdu...

Radoszki (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

160 000 PLN (2 667 zł/m2)

1
-
60 m2
-
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

855 000 PLN (3 886 zł/m2)

4
2
220 m2
2007
15875156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525593 15875156 Dom jednorodzinny położony w miejscowości Koprzywnica, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 900 metrów od rynku. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej drodze dojazdowej, w pobliżu lasu, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort życia z dala od ...

Koprzywnica (Świętokrzyskie, gm. Koprzywnica)

298 000 PLN (3 465 zł/m2)

3
1
86 m2
1963
15875134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525567 15875134 Dom w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej części miasta, gdzie cisza i zieleń łączą się z doskonałą komunikacją. W pobliżu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – sklepy, szpital, przystanek autobusowy – a jednocześnie możesz cieszyć si...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

849 000 PLN (4 492 zł/m2)

5
2
189 m2
2016