• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 367

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15169101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11522156 15169101 REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 92 m2 (pow. całk. ok. 230 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) w miejscowości Zaskale, gm. Łączna. Budynek wybudowany w latach 80., położony w pierwszej linii za...

Zaskale (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

550 000 PLN (2 391 zł/m2)

3
1
230 m2
1985
15813049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26553925 15813049 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z bali, o powierzchni użytkowej 175,1 m² i całkowitej 206,6m2, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 4245m² , w malowniczej mie...

Klonów (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

1 750 000 PLN (8 495 zł/m2)

5
2
206 m2
1950
15875937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526004 15875937 Urokliwe siedlisko położone w miejscowości Radoszki, w gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego, stodoły i zabudowań gospodarczych na dużej działce o powierzchni 3500 m².Na posesji znajdu...

Radoszki (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

160 000 PLN (2 667 zł/m2)

1
-
60 m2
-
15894479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27943798 15894479 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom na Kolonii Robotniczej. Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Przestronny, widny dom wolnostojący o powierzchni 130m2 usytuowany na działce 483m2 na osiedlu Kolonia Robotnicza w Ostrow...

Ostrowiec Świętokrzyski (Kolonia robotnicza) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

599 000 PLN (4 608 zł/m2)

6
2
130 m2
1988
15894369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941260 15894369 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w spokojnej okolicy, Osiedle Henryków w Ostrowcu Św. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 116m² usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 478m² w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na parterze mieści się ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Henryków) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
2
116 m2
1980
15866714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27326834 15866714 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.Ten przestronny dom jednorodzinny położony jest w spokojn...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

1 775 000 PLN (3 300 zł/m2)

7
4
537.8 m2
2003
15818228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645581 15818228 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suków. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 132,39 m² (powierzchnia użytkowa 88,49 m² ), zlokalizowany w miejscowości S...

Daleszyce (Suków) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

595 000 PLN (4 508 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15791979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26002794 15791979 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z przestronnym układem pomieszczeń idealny dla rodziny!Szukasz komfortowego, funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy? Ten dom w zabudowie szeregowej spełni oczekiwania najbardziej wymagających!Tylko 10 km od Kiel...

Radlin (Świętokrzyskie, gm. Górno)

595 000 PLN (3 480 zł/m2)

5
2
171 m2
2025