• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 30m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 339 000 PLN
  • MiastoKielce
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Karczówkowskiej 10
Na powierzchnię 30 m2 składa się:
-Salon z aneksem kuchennym
-Sypialnia
-Łazienka z WC
-Przedpokój
Atutem mieszkania jest lokalizacja oraz praktyczny układ.
Blok zabezpieczony domofonem
Doskonałe mieszkanie dla singla, młodej pary lub pod wynajem
Świetna lokalizacja w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, sklepy, Kadzielnia i wiele punktów usługowych.
Przed blokiem znajduje się parking. Na parking można wjechać z dwóch stron, oba wjazdy posiadają szlabany otwierane z pilota.
Dla mieszkania sporządzono certyfikat energetyczny
Mieszkanie jest w trakcie remontu. Finalny efekt mieszkania odwzorowuje wizualizacja. Istniej możliwość zakupu mieszkania w trakcie remontu lub wykonania remontu według wizji klienta.
Zadzwoń i dowiedz się więcej!
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891320
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 10

Mapa

Świętokrzyskie, Kielce, Centrum ,
Damian

Damian

+48XXXXXX217
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Kielce, Centrum

nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl / 15891320

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

339 000 PLN

11 300 zł/m2
Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

Damian

+48795966217

Główne cechy:

  • Powierzchnia 30m2
  • Pokoje 2

Opis - Mieszkanie

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Na powierzchnię 30 m2 składa się:
-Salon z aneksem kuchennym
-Sypialnia
-Łazienka z WC
-Przedpokój
Atutem mieszkania jest lokalizacja oraz praktyczny układ.
Blok zabezpieczony domofonem
Dla mieszkania sporządzono certyfikat energetyczny
Zadzwoń i dowiedz się więcej!
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891320
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 10