• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 296

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
13551527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97972 13551527 Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 288,6 m2 (całkowitej 312,30 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 610 m2 , przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Razem z działką zabudowaną będzie sprzedawana działka...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

599 200 PLN (1 921 zł/m2)

5
1
312 m2
2006
15163359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11380389 15163359 Na sprzedaż nowoczesny, 5-pokojowy, wolnostojący dom o pow. ok. 200 m2, zlokalizowany w miejscowości Podchojny, gm. Jędrzejów. Dom usytuowany na działce o pow. 960 m2 (prostokąt, wymiary ok. 20 x 48 m, szer. od frontu 20 m). Oferowana nieruchomoś...

Jędrzejów (Podchojny) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
-
200 m2
2014
15045765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7984297 15045765 Na sprzedaż 6-pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 177,75m2 (pow. całkowitej 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 622 m2 na osiedlu ECHO I w Bilczy. Budynek w stanie surowym zamknietym: Ona PCV, dach kryty dachówką ...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

500 000 PLN (1 786 zł/m2)

6
2
280 m2
1997
15418496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18101008 15418496 REZERWACJA Na sprzedaż gospodarstwo siedlisko składające się działki o pow. 11 256 m2 zabudowanej dwoma domami, zlokalizowane w miejscowości Górki, gm. Bliżyn. Działka płaska, w kształcie trapezu, o przybliżonych wymiarach: szer. od frontu: 75 m (...

Górki (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

850 000 PLN (6 538 zł/m2)

6
2
130 m2
1962
15427391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18325781 15427391 Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 70 m2 (pow. całkowitej ok. 200 m2), zlokalizowany w miejscowości Mąchocice - Scholasteria, gm. Masłów. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 700 m2. Działka pochyła...

Mąchocice-Scholasteria (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

630 000 PLN (3 150 zł/m2)

3
1
200 m2
1990
15406900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17843255 15406900 REZERWACJA Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 86,8 m2 zlokalizowany w Zagórzu, gm. Bliżyn, na działce o pow. 3992 m 2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon (pow. 31,3 m2), - pokój (pow. 14,3 m2), - pokój z garderobą (pow. 21,9 m2), -...

Zagórze (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

750 000 PLN (8 721 zł/m2)

3
1
86 m2
2000
15399880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17676096 15399880 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 95,48 m2 , położony na działce o pow. 1 972 m 2 w miejscowości Czarna, gm. Stąporków. Dom parterowy, z poddaszem do adaptacji, wybudowany z pustaka suporex w latach 60-tych ubiegłego wieku. Okna drewniane ...

Stąporków (Czarna) (Świętokrzyskie, gm. Stąporków)

380 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
95 m2
1960
15122362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10328845 15122362 Na sprzedaż dom - segment skrajny w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 134,7 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kielcach. Dom wybudowany w 2001 roku, usytuowany na działce o powierzchni 420 m2 w kształcie tr...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 050 000 PLN (7 836 zł/m2)

6
3
134 m2
2001