• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 332

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15711346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24397949 15711346 Dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Nowy Folwark, ul. Sandomierska Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 108,2 m² (całkowita ok. 195 m² ), usytuowany na pięknie zagospodarowanej ...

Kielce (Nowy folwark) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 270 000 PLN (6 513 zł/m2)

5
2
195 m2
1983
15709340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24352095 15709340 Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, o pow. całkowitej 144,70m2, zlokalizowany w miejscowości Borki w gm. Mniów. W skład domu wchodzą: - na parterze: przedsionek o pow. 3,5m2, komunikacja i klatka schodowa o pow. 11,60m2, garderoba...

Borki (Świętokrzyskie, gm. Mniów)

410 000 PLN (2 847 zł/m2)

6
-
144 m2
1999
15670678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23655032 15670678 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 308,51m2 ( pow. użytkowa 145,26m2 ) usytuowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 706m2, zlokalizowany w Kielcach na os. Związkowiec. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: w części piwnicy...

Kielce (Osiedle związkowiec) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 750 000 PLN (5 682 zł/m2)

3
-
308 m2
2024
15644981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23193953 15644981 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 77 m2 zlokalizowany przy ul. Bugajskiej w Kostomłotach Drugich, gm. Miedziana Góra . Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 508 m2. Dom wybudowany z cegły, ocieplon...

Kostomłoty Drugie (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

380 000 PLN (4 935 zł/m2)

2
-
77 m2
1945
15644965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23193944 15644965 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący - Miedziana Góra, pow. użytkowa 189,8 m². Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w spokojnej i malowniczej części Miedzianej Góry - zaledwie kilk...

Miedziana Góra (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

1 050 000 PLN (4 118 zł/m2)

5
2
255 m2
2003
15636207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22956588 15636207 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica. Nieruchomość wybudowana na płaskiej działce w kształcie pro...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

889 000 PLN (6 261 zł/m2)

5
-
142 m2
2026
15611279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22428823 15611279 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 zlokalizowany przy ul. 3-go Maja w Jędrzejowie . Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 432 m2. Dom częściowo podpiwniczony, wykon...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

3
1
120 m2
1970
15561573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21358943 15561573 Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 70m2 (użytkowej ok. 51 m2) zlokalizowany w miejscowości Wójtostwo, gm. Daleszyce. W skład domu wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 20,83m2, 22.09m2, kuchnia o pow. ok. 9,35m2, łazienka z WC o pow. ok. 4,24m...

Daleszyce (Danków-wójtostwo) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
1960