• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 365

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15169101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11522156 15169101 REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 92 m2 (pow. całk. ok. 230 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) w miejscowości Zaskale, gm. Łączna. Budynek wybudowany w latach 80., położony w pierwszej linii za...

Zaskale (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

550 000 PLN (2 391 zł/m2)

3
1
230 m2
1985
15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15713049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24431797 15713049 Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica: garaż, kotłownia, WC, oraz dodatkowe 2 pomies...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (5 932 zł/m2)

6
2
236 m2
2000
15875076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525484 15875076 Dom na dużej działce w Rzeczycy Mokrej – administracyjnie w gminie Dwikozy, ale praktycznie bliżej Sandomierza – oferuje to, czego dziś najbardziej brakuje: przestrzeń, intymność i prawdziwy oddech od codzienności.Na dużej, 33-arowej działce, pięknie...

Rzeczyca Mokra (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

590 000 PLN (8 429 zł/m2)

2
-
70 m2
1980
15866714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27326834 15866714 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.Ten przestronny dom jednorodzinny położony jest w spokojn...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

1 775 000 PLN (3 300 zł/m2)

7
4
537.8 m2
2003
15884615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707166 15884615 Na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , o powierzchni użytkowej 107,1 m2 (pow. całkowitej 200,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyłęczek, gm. Wodzisław. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - g...

Przyłęczek (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

500 000 PLN (2 500 zł/m2)

4
1
200 m2
1998
15406900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17843255 15406900 REZERWACJA Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 86,8 m2 zlokalizowany w Zagórzu, gm. Bliżyn, na działce o pow. 3992 m 2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon (pow. 31,3 m2), - pokój (pow. 14,3 m2), - pokój z garderobą (pow. 21,9 m2), -...

Zagórze (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

750 000 PLN (8 721 zł/m2)

3
1
86 m2
2000
15669437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23612047 15669437 Dom na sprzedaż - spokojna okolica, duże podwórko, możliwość adaptacji poddasza! Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o przemyślanym układzie pomieszczeń, położony na spokojnej wsi w okolicach Chmielnika (woj. świętokrzyskie).Ilość p...

Drugnia (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

419 000 PLN (3 809 zł/m2)

3
1
110 m2
2008