• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 511

15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
14511118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 137319 14511118 Na sprzedaż działka o pow. 1258 m2 zlokalizowana w Podpolichnie, gm. Chęciny. W sąsiedztwie zabudowa niskiej intensywności, lasy. Działka płaska, w pierwszej linii od strony drogi, nieogrodzona, niezagospodarowana, o regularnych kształtach. Dojazd...

Chęciny (Podpolichno) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

81 770 PLN

-
-
1258 m2
-
15889046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27842376 15889046 Teren inwestycyjny 9709 m² przy DK42 – idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługiCena: 250 zł netto m²Podana cena jest ceną netto – należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9709 m², składając...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 427 250 PLN

-
-
9709 m2
-
15878962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27603151 15878962 REZERWACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2, zlokalizowana przy ul. Marmurowej w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 25 (szer. od frontu) x 44 [m], częściowo ogrodzona (ogrodzenie z trzech stron). Me...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

349 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15888856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27830667 15888856 Teren inwestycyjny 9709 m² przy DK42 – idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługiCena: 250 zł netto m²Podana cena jest ceną netto – należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9709 m², składając...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 427 250 PLN

-
-
9709 m2
-
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15850543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998588 15850543 Końskie, dnia 05.03.2026 r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca 2007 r. ogłasza trzeci przetar...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

197 700 PLN (150 zł/m2)

-
-
1318 m2
-
15887840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795685 15887840 Na sprzedaż działka o pow. 1250 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wielebnów w gminie Łopuszno. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Wymiary działki: 31 m (front) x 39 m. ...

Wielebnów (Świętokrzyskie, gm. Łopuszno)

115 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15849578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974727 15849578 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa Mozgawa, gmina PińczówOferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Mozgawa, w gminie Pińczów, w województwie świętokrzyskim. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby po...

Mozgawa (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

109 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
15715574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24494255 15715574 Idealna oferta dla osób szukających parceli pozwalających na budowę wymarzonego domu lub osiedla domków. Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w mieście Daleszyce z pięknym widokiem. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 5000 m² posiada wym...

Daleszyce (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

690 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15667698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23608818 15667698 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 9249 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy Skarżyska Kościelnego.Dostęp do nieruchomości zapewnia droga asfaltowa.Działka o dużym potencjale inwestycyjnym stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla i...

Skarżysko Kościelne (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko Kościelne)

499 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
9249 m2
-
15628629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22815275 15628629 Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy na trzy domy jednorodzinne w Lipowicy, gm. Chęciny.Nieruchomość składa się z dwóch działek w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 3523 m². Cechuje się lekkim nachyleniem oraz zadrzewieniem. Dojazd do dzia...

Lipowica (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

240 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
3523 m2
-