• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 373

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15866714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27326834 15866714 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.Ten przestronny dom jednorodzinny położony jest w spokojn...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

1 775 000 PLN (3 300 zł/m2)

7
4
537.8 m2
2003
15875755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526143 15875755 Rodzinny dom z ogrodem w willowej dzielnicy Sandomierza – komfort i potencjał inwestycyjny.Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej, willowej dzielnicy Sandomierza. Nieruchomość łączy w sobie ciszę i spokój z wyjątkowo dogodną ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

420 000 PLN (1 200 zł/m2)

7
2
350 m2
1995
15875739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526099 15875739 Wyjątkowy dom o powierzchni ok. 200 m² położony w malowniczej miejscowości Ocinek w Gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcących mi...

Ocinek (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

666 000 PLN (3 098 zł/m2)

5
2
215 m2
2008
15875238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525541 15875238 Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę ogrodzenia, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i kontakt...

Dwikozy (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
3
150 m2
1968
15885681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27738254 15885681 Są domy… i są historie, które dopiero czekają, żeby je napisać. Ten dom w Sandomierzu zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Ukryty w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, oferuje coś więcej niż tylko metry kwadratowe – daje przestrzeń do...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

700 000 PLN (4 667 zł/m2)

6
2
150 m2
1960
15875794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526950 15875794 Dom bliźniak o pow. 107 m² w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2 łazienek (po jednej na każdym piętrze), co daje możliwość zamieszkania dwóch...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

380 000 PLN (3 545 zł/m2)

5
2
107.2 m2
1982
15875937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526004 15875937 Urokliwe siedlisko położone w miejscowości Radoszki, w gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego, stodoły i zabudowań gospodarczych na dużej działce o powierzchni 3500 m².Na posesji znajdu...

Radoszki (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

160 000 PLN (2 667 zł/m2)

1
-
60 m2
-
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

890 000 PLN (4 045 zł/m2)

4
2
220 m2
2007