• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 370

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15373681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17085217 15373681 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, zlokalizowany w Morawicy . Dom wybudowany w 1987 roku. Dom po generalnym remoncie w 2010 r.: wymieniono dach, wszystkie instalacje, położono gładzie, ocieplono dom. Pokrycie ...

Morawica (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

720 000 PLN (6 000 zł/m2)

6
2
120 m2
1987
15290010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14880709 15290010 Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca na paliwa stałe, woda z sieci miejskiej (alternatywni...

Kielce (Zagórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15265303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14205391 15265303 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,50 m2 (pow. całkowitej ok. 250 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 910 m2 w Łopusznie, pow. kielecki. Budynek wybudowany w latach 80, położony w pierwszej linii zabudowy. Dom dwukondygnacyjny z...

Łopuszno (Świętokrzyskie, gm. Łopuszno)

420 000 PLN (1 680 zł/m2)

4
-
250 m2
1983
15358822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16758528 15358822 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 279,80m2 (pow. użytkowa 173,30m2) zlokalizowany w Stopnicy. Dom usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 1500m2. W skład domu wchodzą: w piwnicy: korytarz z klatką schodową 16,60m2 4 pomieszczenie o pow. ...

Stopnica (Świętokrzyskie, gm. Stopnica)

1 299 999 PLN (4 659 zł/m2)

6
3
279 m2
2020
15325659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15851999 15325659 Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 210 m2 zlokalizowany w miejscowości Mietel gm. Stopnica, powiat buski. Budynek w stanie surowym otwartym, wykonany z pustaka, pokryty blachą, częściowo podpiwniczony. W skład domu wchodzą pomieszczenia o przybli...

Mietel (Świętokrzyskie, gm. Stopnica)

295 000 PLN (1 405 zł/m2)

7
2
210 m2
1990
15479555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19489143 15479555 Na sprzedaż dom, częściowo murowany, częściowo drewniany o pow. ok. 80 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 2300 m2, w Promniku, gm. Strawczyn. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, następnie bezpośrednio drogą gminną utwardzoną o d...

Promnik (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

300 000 PLN (3 750 zł/m2)

2
1
80 m2
1960
15317289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15630303 15317289 Na sprzedaż budynek o funkcji mieszkalno - handlowej, o pow. całkowitej 402,94 m2 (uż. ok. 380,38 m2) położony w Piekoszowie, na działce o pow. 902 m2 . Budynek został wybudowany w 2010 roku z wysokiej klasy materiałów budowlanych, częściowo podp...

Piekoszów (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

1 690 000 PLN (4 204 zł/m2)

5
3
402 m2
2010
15269310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14314825 15269310 Na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wchodzą: na parterze: wiatr...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 150 000 PLN (4 957 zł/m2)

5
2
232 m2
2021