• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 370

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15813049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26553925 15813049 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z bali, o powierzchni użytkowej 175,1 m² i całkowitej 206,6m2, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 4245m² , w malowniczej mie...

Klonów (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

1 750 000 PLN (8 495 zł/m2)

5
2
206 m2
1950
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

855 000 PLN (3 886 zł/m2)

4
2
220 m2
2007
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15784857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25862120 15784857 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m² z garażem. Położony na działce o powierzchni 1300 m².Budynek został wybudowany w 2024 roku z dbałością o każdy detal wszystko jest nowe, zadbane i solidnie wykonane.UKŁAD POMIESZCZEŃParte...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 050 000 PLN (8 750 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15836808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721696 15836808 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Oleszno, gmina Krasocin, woj. świętokrzyskie.Dom jednorodzinny z garażem.Położony na działce o powierzchni 1200 m² dom o powierzchni użytkowej 115,4 m² (całkowitej 124,6 m²) został zbudow...

Oleszno (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 690 000 PLN (13 629 zł/m2)

5
1
124 m2
2004
15883055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673604 15883055 Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – dom 160 m² w otulinie lasów Julianów Szukasz spokoju, bliskości natury, a jednocześnie miejsca z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności gospodarczej lub pasji? Ta nieruchomość w miejscowości Julianó...

Julianów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

950 000 PLN (5 938 zł/m2)

4
1
160 m2
1984
15895960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27964034 15895960 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 189,6 m2 (całkowitej 227,5 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 668 m2 przy ul. Chełmońskiego (osiedle Dąbrowa). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica - jedno pomieszczenie (wejście od strony ogro...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 000 PLN (6 608 zł/m2)

6
2
227 m2
2001
15885241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721129 15885241 Biuro Nieruchomości Metrohouse ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż nieruchomości położonej w Parszowie (powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie) otoczonej zielenią i naturą.Dom o powierzchni całkowitej 215,87 m² został wybudowany w 2...

Parszów (Świętokrzyskie, gm. Wąchock)

789 000 PLN (3 670 zł/m2)

5
1
215 m2
2007