• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 672

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15651706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23348015 15651706 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow. ok. 23,14m2, pokój o pow. ok. 6,31m2, łazienka z WC o pow. ok. 3,04m2, przedpok...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1950
15794232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26067588 15794232 Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym osiedlu mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Chodkiewicza w Kielcach. ...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 130 000 PLN (12 021 zł/m2)

3
-
94 m2
2012
15671002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661292 15671002 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka . W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 25 m2, z wyjściem na taras - syp...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

735 000 PLN (10 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2010
15661822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489260 15661822 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,10m2, dwie sypialnie o pow. 9,49m2 i 9,45m2, przedpokój o pow. 7,...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005
15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15640500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066813 15640500 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("Lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneks...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

241 010 PLN (11 477 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15834563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27375849 15834563 Na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,15 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 2-pietrowym, kameralnym budynku z 2013 roku na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - łazienka wraz z WC -...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

309 650 PLN (11 059 zł/m2)

1
-
28 m2
2013
15575430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21646045 15575430 Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowe...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 416 PLN (12 298 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15397345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17624880 15397345 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 32,4 m2 z wyjściem na ba...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
1979