• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 507

15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15841148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787864 15841148 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Jędrzejowie przy ul. Kieleckiej pod obiekty handlowe w tym o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw. Wydane WZ na ok. 3000 mkw. Podstawowe dane o gruncie inwestycyjnym:Lokalizacja: Województwo Świętokrzyskie, Powiat...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

4 500 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
27108 m2
-
15889341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27847635 15889341 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1600 m² , położona w malowniczej miejscowości Cisów, gm. Daleszyce. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej, co za...

Daleszyce (Cisów) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

120 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15849578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974727 15849578 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa Mozgawa, gmina PińczówOferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Mozgawa, w gminie Pińczów, w województwie świętokrzyskim. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby po...

Mozgawa (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

99 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
15700412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24190461 15700412 Działka inwestycyjna 8866 m² - Prochownia, Kielce - 1 300 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 8866 m² , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy Prochownia w Kielcach . Idealna pod zabudowę jedn...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 000 PLN

-
-
8866 m2
-
15826708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633266 15826708 Działka inwestycyjna z PNB 42 mieszkania PUM ok. 3 122 m² Ostrowiec Św.Cena: 2 000 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowana przy ul. J. Kilińskiego w ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

2 000 000 PLN (628 zł/m2)

-
-
3184 m2
-
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15850543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998588 15850543 Końskie, dnia 05.03.2026 r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca 2007 r. ogłasza trzeci przetar...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

197 700 PLN (150 zł/m2)

-
-
1318 m2
-
15871992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27483527 15871992 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę przemysłowo usługową z budynkiem na ul. Kolejowej w Ostrowcu Św.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 2879 m², zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Kolejowej w Ostrowcu ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Częstocice) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

549 000 PLN

-
-
2879 m2
-
15865095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27285297 15865095 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka na osiedlu domków jednorodzinnych nr.537108,cena do uzg.tel.605146954Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

419 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
1193 m2
-
15542585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 20876592 15542585 Idealna oferta dla osób szukających działki letniskowej nad Jeziorem Chańcza.Oferowana nieruchomość znajduje się w Życinach nad Jeziorem Chańcza. Działkę od linii brzegowej w linii prostej dzieli zaledwie 200 metrów!Nr ewidencyjny działki: 1784 obręb...

Życiny (Świętokrzyskie, gm. Raków)

115 000 PLN (186 zł/m2)

-
-
617 m2
-
15847120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26902238 15847120 Na sprzedaż działka o powierzchni 8 200 m2, zlokalizowana w Węgleszynie, gm. Oksa. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, asfaltowej. Dostęp do działki z dwóch stron. W sąsiedztwie d...

Węgleszyn (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

195 000 PLN

-
-
8200 m2
-