• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 369

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15893784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920579 15893784 Na sprzedaż dom wolnostojący rok budowy 2017 o klasycznej bryle, położony na działce o powierzchni 2400 m²Nieruchomość o powierzchni użytkowej 111 m² i całkowitej 161 m² została zaprojektowana w praktyczny sposób, zapewniający wygodę codziennego życi...

Wodzisław (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

1 050 000 PLN (6 522 zł/m2)

4
2
161 m2
2017
15788253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25933097 15788253 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowy, parterowy dom wolnostojący z poddaszem, o powierzchni użytkowej 77,2 m² (pow. całkowitej 141,9 m 2 ) , położony na działce o pow. 2,5ha, w spokojnej, malowniczej miejscowości Byczów, gm. Pińczów , ...

Byczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

250 000 PLN (1 773 zł/m2)

3
1
141 m2
1958
15875143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526913 15875143 Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Podhale!Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie spokój natury łączy się z wygodą miejskiego życia?Ta oferta jest dla Ciebie! W 2016 roku dom...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
1
120 m2
1947
15884615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707166 15884615 Na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , o powierzchni użytkowej 107,1 m2 (pow. całkowitej 200,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyłęczek, gm. Wodzisław. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - g...

Przyłęczek (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

450 000 PLN (2 250 zł/m2)

4
1
200 m2
1998
15763531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25429294 15763531 Gotowa inwestycja do przejęcia od zaraz!Dworek o pow. 469,67 m2 urządzony z sercem, z myślą o najdrobniejszych detalach.Stworzony z miłości do natury i ludzi.Umiejscowiony w  malowniczym zaciszu, wśród pól i łąk.Doskonała baza wypadowa :- Łysica- Łys...

Grzegorzowice (Świętokrzyskie, gm. Waśniów)

1 799 000 PLN (3 836 zł/m2)

10
9
469 m2
2013
15821903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620264 15821903 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej okolicy, blisko Osiedla Południowego. Nieruchomość była tworzona i dopracowywana przez lata, a w 2023 roku przeszła istotny remont , który podniósł komfort codziennego użytkowania. W ...

Kielce (Bukówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 350 000 PLN (6 398 zł/m2)

11
3
211 m2
-
15373681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17085217 15373681 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, zlokalizowany w Morawicy . Dom wybudowany w 1987 roku. Dom po generalnym remoncie w 2010 r.: wymieniono dach, wszystkie instalacje, położono gładzie, ocieplono dom. Pokrycie ...

Morawica (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

720 000 PLN (6 000 zł/m2)

6
2
120 m2
1987
15290010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14880709 15290010 Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca na paliwa stałe, woda z sieci miejskiej (alternatywni...

Kielce (Zagórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
90 m2
1970