• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 151

15364556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 16888130 15364556 Na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka H+H, kryty blachą trapezową. okna PCV. Wjazd do hali bramą dwuskrzydłową o szer. 4m i...

Czostków (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

240 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
80 m2
2021
15346350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16414631 15346350 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012 roku w lokalu przeprowad...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

649 000 PLN (6 490 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15301027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15179594 15301027 Na sprzedaż generująca przychód z najmu , kamienica o pow. ok. 230 m2 , zlokalizowana na działce o pow. 585m2 przy ul. Partyzantów w centrum Buska-Zdroju . W skład budynku wchodzą: a) na parterze dwa pomieszczenia sklepowe z osobnymi wejściami...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 190 000 PLN (5 174 zł/m2)

11
-
230 m2
1920
15484872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19599054 15484872 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

911 655 PLN (13 607 zł/m2)

11
-
67 m2
2025
15434285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18453505 15434285 Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Budynek o pow. ok. 120 m2 z parkingiem naziemnym. Powierzchnia działki: 309 m2 . Budynek wzniesiony w 2008 r wyposażony jest w ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 000 PLN (7 333 zł/m2)

11
-
120 m2
2008
15484447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595631 15484447 Na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal może być przeznac...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

11
-
175 m2
2005
15453243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18913942 15453243 Na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2 . Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków to około 6600 m2. W skład obiektu wchodzą: BUDYNEK A, o po...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

20 000 000 PLN (3 030 zł/m2)

11
-
6600 m2
-
15340193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 16260815 15340193 Na sprzedaż lokal o pow. ok. 108 m 2 zlokalizowany w wolnostojącym pawilonie handlowo-usługowym w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Place. Budynek o konstrukcji drewnianej, docieplony wełną, otynkowany. Lokal składa się z: sali handlowej, zaplec...

Skarżysko-Kamienna (Place) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

75 000 PLN (694 zł/m2)

11
-
108 m2
2017
15301037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 15179595 15301037 Na sprzedaż generujący przychód z najmu budynek o pow. ok. 800m2 , zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju przy Placu Targowym; wybudowany w 2012 roku. Budynek usytuowany na działce o pow. 328m2. W skład budynku wchodzą: a) piwnica: powierzchnia ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

2 990 000 PLN (3 171 zł/m2)

11
-
943 m2
2012
14127900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103871 14127900 Nowy lokal biurowy o powierzchni 196,56 m2, w stanie deweloperskim, w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi: 1. lokal usługowy 2. przedsionek 3. toaleta 4. toaleta dla niepełn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 670 760 PLN (8 524 zł/m2)

11
-
196 m2
2018
10057909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 80262 10057909 Na sprzedaż budynki produkcyjno-magazynowo-biurowe (hale) o powierzchni 1400 m 2, usytuowane na działce o powierzchni 8530 m 2 w Gminie Zagnańsk. Obiekt znajduje się ok. 15 km od centrum Kielc, około 5 km od centrum Zagnańska. Cała nieruchomości s...

Bartków (Świętokrzyskie, gm. Zagnańsk)

1 107 000 PLN (791 zł/m2)

11
-
1400 m2
1965
15131901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10578730 15131901 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku przemysłowo-usługowego z przewidzianą w projekcie częścią mieszkalną na piętrze, o łącznej pow. użytkowej około 501 m2 , (całkowitej 622,29 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 932 m2 w Jędrzejowie. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

890 000 PLN (1 431 zł/m2)

11
-
622 m2
-