• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 060

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15895227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961063 15895227 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

323 988 PLN (9 818 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15895226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961062 15895226 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15792917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26027210 15792917 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 472 PLN (9 690 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15895193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961028 15895193 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 422 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15895043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27956968 15895043 Do wynajęcia kawalerka o pow. 19,90 m2, zlokalizowana na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Czarnów , przy ul. Piekoszowskiej. Przed budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców - wjazd przez bramę na pilota. Teren monitorowany. Loka...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 PLN (66 zł/m2)

1
-
19 m2
1970