• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 067

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15746787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25087560 15746787 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele i...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

471 680 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15442914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18667649 15442914 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

420 126 PLN (10 003 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15889866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862815 15889866 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

526 794 PLN (11 452 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15889865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862816 15889865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15507736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20105628 15507736 Na sprzedaż działka o pow. 1390 m2 zlokalizowana w Masłowie Pierwszym, gm. Masłów. Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 68 m x 20 m. Szerokość frontu 68 m. Działka w drugiej linii w stosunku do drogi, z doja...

Masłów Pierwszy (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

255 000 PLN

-
-
1390 m2
-