• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 052

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15428184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18345453 15428184 Na sprzedaż lokal handlowo-użytkowy o pow. 325,42m2 zlokalizowany na parterze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu open space , pomieszczenie socjalne i sanitarne. Powierzchnia może zost...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

3 922 612 PLN (12 070 zł/m2)

11
-
325 m2
2023
15428778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18362480 15428778 Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 113,18m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023 r. w Busku-Zdroju . Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Prezentowana wizualizacja jest propo...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 029 938 PLN (9 115 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15428773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18362481 15428773 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 104,31m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - sypialnia (możliwość wydzielenia drugiej sypialni), - ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

949 221 PLN (9 127 zł/m2)

3
-
104 m2
2023
15716499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Fajny lokal w super lokalizacji 24513626 15716499 UWAGA!!! Do wynajęcia fajny lokal handlowo-usługowy w super lokalizacji o pow.63,0 m2 z możliwością powiększenia do 114,0m2.Lokal znajduje się w budynku ,w którym zlokalizowanych jest wiele sklepów oraz punktów usługowych co zapewnia przepływ potencj...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

3 150 PLN (50 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15763531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25429294 15763531 Gotowa inwestycja do przejęcia od zaraz!Dworek o pow. 469,67 m2 urządzony z sercem, z myślą o najdrobniejszych detalach.Stworzony z miłości do natury i ludzi.Umiejscowiony w  malowniczym zaciszu, wśród pól i łąk.Doskonała baza wypadowa :- Łysica- Łys...

Grzegorzowice (Świętokrzyskie, gm. Waśniów)

1 799 000 PLN (3 836 zł/m2)

10
9
469 m2
2013