• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 056

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15872902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504411 15872902 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. KSMOferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, na...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

437 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15766700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25507862 15766700 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z szeroką, czystą klatką schodową zabezpieczoną domofonem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

509 000 PLN (6 284 zł/m2)

2
1
81 m2
1930
15889970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27865561 15889970 Do sprzedania dom z oddzielnym garażem położony w malowniczej zielonej, atrakcyjnej miejscowości Młodzawy Małe. Dom parterowy 3 pokoje , kuchnia ze spiżarką, łazienka i dwuczłonowy przedpokój oraz piwnica . Osobny budynek gospodarczy z letnią kuchni...

Młodzawy Małe (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

590 000 PLN (4 538 zł/m2)

4
-
130 m2
1961
15637876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22995361 15637876 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Niepodległości 133 w Skarżysku-Kamiennej.Na powierzchnię nieruchomości o powierzchni 45 m² składa się:- salon- sypialnia- kuchnia- łazienka z wc- korytarz- balkon- piwn...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

204 900 PLN (4 553 zł/m2)

2
1
45 m2
1976
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 mieszk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
-