• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 050

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15875143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526913 15875143 Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Podhale!Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie spokój natury łączy się z wygodą miejskiego życia?Ta oferta jest dla Ciebie! W 2016 roku dom...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
1
120 m2
1947
15516544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20293528 15516544 Idealna oferta dla osób poszukujących przestronnego, komfortowego mieszkania z dobrym rozkładem, które znajduję się na zamkniętym osiedlu.Prezentowany lokal mieści się na drugim piętrze dwukondygnacyjnego bloku na kieleckim osiedlu Podkarczówka.Na po...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 000 PLN (9 362 zł/m2)

4
1
94 m2
2008
15785411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879251 15785411 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierw...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
64 m2
1996
15847120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26902238 15847120 Na sprzedaż działka o powierzchni 8 200 m2, zlokalizowana w Węgleszynie, gm. Oksa. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, asfaltowej. Dostęp do działki z dwóch stron. W sąsiedztwie d...

Węgleszyn (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

195 000 PLN

-
-
8200 m2
-
15893482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27913503 15893482 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łó...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
-
75 m2
2008