• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 693

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15897403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28002122 15897403 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży kawalerkę na parterze przy ul. Starokunowskiej w Ostrowcu Św.Funkcjonalna kawalerka na parterze po gruntownym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Od czasu remontu mieszkanie nie było zamieszkane ani wyn...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

170 000 PLN (6 058 zł/m2)

1
1
28.06 m2
1970
15897110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995019 15897110 Oferujemy na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m2.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, przy ul. Bohaterów Warszawy w Kielcach.Jest to idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i jako inwestycji p...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 600 PLN (9 035 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15896479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981123 15896479 STARACHOWICE - OSIEDLE SKARPA - UL. ARMII KRAJOWEJ 3-pokojowe mieszkanie 56 m² - parter, balkon, szybkie wydanie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Lokal posiada sp...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

340 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15897573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28006587 15897573 Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 31,9 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Starej w Kielcach, na os. Szydłówek. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon, - widna, oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedp...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

269 000 PLN (8 677 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15897381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28001344 15897381 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,59 m2 , zlokalizowane na 9 piętrze w wieżowcu, przy ul. Nowowiejskiej, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój o pow. ok. 12 m2, z wyjściem na balkon typu loggia - pokój o ...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (7 155 zł/m2)

4
-
58 m2
1973
15897134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995608 15897134 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Konarskiego Kielce40 m² Gotowe do zamieszkania Pełne umeblowanie Idealne pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 40 m²...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

319 000 PLN (7 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15875122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525549 15875122 Przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w Sandomierzu przy ul. dr.Zygmunta Schinzla, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta.Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w niskim bloku bez win...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

225 000 PLN (4 903 zł/m2)

2
1
45.89 m2
1980
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15697749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24136318 15697749 REZERWACJA Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra Górka, tuż obok rezerwatu Wietrznia . Powierzch...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2024