• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 53m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 339 000 PLN
  • MiastoKielce
  • Rok budowy1969

Opis szczegółowy

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,91 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku przy ul. Zagórskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi (w tym jeden z dużym balkonem), osobnej widnej kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju z miejscem na dużą szafę w zabudowie. Lokal przeznaczony do remontu i własnej aranżacji z możliwością przerobienia na 4 pokojowe (salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie). Mieszkanie widne i słoneczne z ekspozycją okien na wchód oraz zachód. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Budynek nie posiada windy.

Klatka schodowa zadbana, zabezpieczona domofonem. Bardzo dobra lokalizacja wszędzie blisko, tuż obok liczne sklepy i punkty usługowe, do ścisłego centrum miasta zaledwie 500 m.

Stan prawny uregulowany, bez zadłużeń, założona księga wieczysta.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numeremXXXXX452.

Więcej ciekawych ofertą znajdą Państwa na naszej stronie asnieruchomosci . eu

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896864
  • Data publikacji: 21 maja 2026 13:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Film:

Mapa

Świętokrzyskie, Kielce, Ksm ,
Szymon Dąbrowski

Szymon Dąbrowski

+48XXXXXX452
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Kielce, Ksm

nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl / 15896864

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

339 000 PLN

6 396 zł/m2
Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

Szymon Dąbrowski

+48577963452

Główne cechy:

  • Powierzchnia 53m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1969

Opis - Mieszkanie

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 577 963 452.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896864
  • Data publikacji: 21 maja 2026 13:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4