• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 668

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15894631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27947982 15894631 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (pow. 23,17 m2, 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. 11,...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 000 PLN (7 840 zł/m2)

3
-
81 m2
1978
15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15876028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526953 15876028 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m² , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 2531, na najbardziej pożądanym, drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie gotowe do wprowa...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

386 000 PLN (6 796 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1974
15875911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526946 15875911 Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji – ul. Orzeszkowej, Kielce.Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta na kieleck...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

385 000 PLN (8 652 zł/m2)

2
1
44.5 m2
1986
15875560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526234 15875560 Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ?Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na 2. piętrze w zadbanej kamieni...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (6 383 zł/m2)

3
1
65.8 m2
1960
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15844166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26822055 15844166 Znak: GN.6840.20.2025.IG Końskie, dn. 20.02.2026 r. OGŁOSZENIE O DRUGIM PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiejw Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

85 000 PLN (1 604 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15867351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27344181 15867351 2-pokojowe mieszkanie 50 m² - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m ², położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z lat 50., zlokalizowanej w samym sercu Kielc. Lokal ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
50 m2
1950
15626519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22744818 15626519 Luksusowy apartament 177,55 m² Bella Vista prestiż i przestrzeń w najlepszym wydaniuZ ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, niezwykle przestronny i perfekcyjnie zaprojektowany apartament o powierzchni 177,55 m², zlokalizowany na ekskl...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 041 825 PLN (11 536 zł/m2)

4
1
177 m2
2024
15888847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830437 15888847 Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce Plaza Tower 102,06 m² Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego ...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 850 000 PLN (18 137 zł/m2)

4
-
102 m2
-