• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 665

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15516544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20293528 15516544 Idealna oferta dla osób poszukujących przestronnego, komfortowego mieszkania z dobrym rozkładem, które znajduję się na zamkniętym osiedlu.Prezentowany lokal mieści się na drugim piętrze dwukondygnacyjnego bloku na kieleckim osiedlu Podkarczówka.Na po...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 000 PLN (9 362 zł/m2)

4
1
94 m2
2008
15785411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879251 15785411 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierw...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
64 m2
1996
15853926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064906 15853926 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla Czarnockiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 17,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

418 000 PLN (8 894 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
14802942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199674 14802942 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,27 m2), - 3 sypialni...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

913 320 PLN (12 017 zł/m2)

4
-
76 m2
2024
14802868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199612 14802868 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,45 m2 z tarasem (10,22m2) i ogródkiem (16,70m2), dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,18 m2), - 2 syp...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

665 400 PLN (12 098 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
14802902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199645 14802902 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. Mieszkanie z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 31,50m2 oraz dwoma ogródkami o łącznej powierzchni 74,69m2 ....

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

740 040 PLN (12 132 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
14802886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199631 14802886 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomi...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

772 560 PLN (12 071 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
14802885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199628 14802885 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,30 m2 (powierzchnia po podłodze 75,26 m2) z tarasem o powierzchni 11,13 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchod...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

807 600 PLN (12 054 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
14802949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199679 14802949 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,05 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 11,81 m2, dostępne na I piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,34 m...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

912 600 PLN (12 008 zł/m2)

4
-
76 m2
2024
14802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199613 14802877 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,37 m2 (powierzchnia po podłodze 75,53 m2) z tarasem o powierzchni 11,10 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń w...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

808 440 PLN (12 066 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023