• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 509

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15859974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179713 15859974 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15859972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27179711 15859972 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15707332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24319399 15707332 Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 Maja w Kielcach. Mieszkanie nowocześnie i estetycznie wykończone, jas...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 000 PLN (13 370 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15697749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24136318 15697749 REZERWACJA Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra Górka, tuż obok rezerwatu Wietrznia . Powierzch...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2024
15695571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24104651 15695571 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,2...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

878 150 PLN (13 107 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15690766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24005592 15690766 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,23m2 (pow. wraz z piwnicami 57,47m2) zlokalizowane w kameralnym bloku w miejscowości Skałka, gm. Piekoszów, powiat kielecki. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 14,22m2 i 8,97m2, kuchnia o ...

Gałęzice (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

286 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
-
39 m2
1970
15630138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844340 15630138 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 67,83 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie wykończonym pod klucz. W skład...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

780 045 PLN (11 642 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15630147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844333 15630147 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,04 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

544 320 PLN (8 005 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15548752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919590 15548752 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 57,23 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

633 536 PLN (11 115 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15548753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919586 15548753 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919577 15548755 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026