• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 669

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15660725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23474610 15660725 TYLKO U NAS! DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM - UL. MARSZAŁKOWSKA, OS. SADY Biuro Nieruchomości KONSUS prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m² , zlokalizowane na cenionym osiedlu Sady, przy ul. Ma...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15329023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15959848 15329023 TYLKO U NAS! Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie środkowe. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15888650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27819550 15888650 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchni...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (10 172 zł/m2)

1
-
29 m2
1989
15887470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784223 15887470 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 76 m² , zlokalizowane na parterze jednopiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

390 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
-
76 m2
1926
15876632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542581 15876632 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 , usytuowane na 3 piętrze w nowym 4-piętrowym bloku z windą, z 2024 roku, przy ul. Staszica w Końskich. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,99...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15844166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26822055 15844166 Znak: GN.6840.20.2025.IG Końskie, dn. 20.02.2026 r. OGŁOSZENIE O DRUGIM PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiejw Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

85 000 PLN (1 604 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15888847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830437 15888847 Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce Plaza Tower 102,06 m² Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 850 000 PLN (18 137 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15888304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808997 15888304 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m², położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice w Kielcach. To nieruchomość z charakterem, która j...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

775 000 PLN (9 568 zł/m2)

3
-
81 m2
2002
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Klimatyczne 100 m² Kamienica Balkon Parking Centrum Kielc Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m², położone w klimatycznej kamienicy w centrum Kielc. Nieruchomość wyróżnia się przestrzenią, wysokimi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15881476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27632587 15881476 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i funkcjonalnie rozplanowane. Największy pok&oacu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
2000
15859595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170754 15859595 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m² usytuowany jest na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, co zapewnia cisz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
80 m2
1999