• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 688

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15897110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995019 15897110 Oferujemy na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m2.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, przy ul. Bohaterów Warszawy w Kielcach.Jest to idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i jako inwestycji p...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 600 PLN (8 996 zł/m2)

2
1
46.2 m2
1980
15896479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981123 15896479 STARACHOWICE - UL. ARMII KRAJOWEJ 3-pokojowe mieszkanie 56 m² - parter, balkon, szybkie wydanie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Lokal posiada spółdzielczo-własno...

Starachowice (Skałka) (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

340 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15781400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25828050 15781400 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,68m2, kuchnia o pow. ok. 10,42m2, łazienka z WC o pow. ok. 4,00m2, przedpo...

Chmielnik (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

380 000 PLN (6 032 zł/m2)

3
-
63 m2
1997
15859969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179529 15859969 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (9 744 zł/m2)

2
-
39 m2
1986
15896919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991669 15896919 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym V piętrowym budynku z winda przy ul. Zagnańskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki razem z WC, salonu z aneksem kuchennym z wyjście na duży 7m2 taras oraz sypi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (13 571 zł/m2)

2
-
28 m2
2018
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 miesz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15896864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27989236 15896864 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,91 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku przy ul. Zagórskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi (w tym jeden z dużym balkonem), osobnej widnej kuchni, łazienki, ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

339 000 PLN (6 396 zł/m2)

3
-
53 m2
1969
15858794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27155268 15858794 Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum ul. Nowy ŚwiatOferujemy Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna propozycja dla osób, które s...

Kielce (Nowy świat) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

469 000 PLN (9 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15896372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27977816 15896372 **Wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem 106 m² Prestiżowe osiedle Baranówek**Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 106 m², położone w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych lokalizacji na osiedlu Baranówe...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

699 000 PLN (5 730 zł/m2)

4
1
122 m2
1997
15852374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028380 15852374 Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miastaNa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m², zlokalizowane na 9 piętrze w budynku na cenionym osiedlu Sady w Kielcach, przy ul. Nowowiejski...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

299 000 PLN (7 868 zł/m2)

2
1
38 m2
1979