• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 675

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15794939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085705 15794939 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 661 PLN (10 021 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15792984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26029059 15792984 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

314 183 PLN (9 818 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15794931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085694 15794931 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

294 720 PLN (9 824 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15794940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085690 15794940 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 422 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15792987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26029061 15792987 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

310 944 PLN (9 717 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15792986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26029062 15792986 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,7 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą:...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

304 110 PLN (9 503 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15895138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959970 15895138 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,70 m2 dostępne na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

294 720 PLN (9 824 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15895137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959969 15895137 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,41 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

273 513 PLN (9 431 zł/m2)

1
-
29 m2
2025
15859971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27179714 15859971 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,8 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

292 040 PLN (10 070 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15794862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085575 15794862 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

297 790 PLN (9 926 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15794864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085571 15794864 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,8 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

292 040 PLN (10 070 zł/m2)

1
-
29 m2
2026