• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 690

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15897134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995608 15897134 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Konarskiego Kielce40 m² Gotowe do zamieszkania Pełne umeblowanie Idealne pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 40 m²...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

319 000 PLN (7 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15875122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525549 15875122 Przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w Sandomierzu przy ul. dr.Zygmunta Schinzla, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta.Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w niskim bloku bez win...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

225 000 PLN (4 903 zł/m2)

2
1
45.89 m2
1980
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15697749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24136318 15697749 REZERWACJA Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra Górka, tuż obok rezerwatu Wietrznia . Powierzch...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2024
15883874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681489 15883874 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m² Kielce, os. SadyNa sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² z piwnicą, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym budynku z windą, na popularnym i świetnie skomun...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

2
1
47 m2
1973
15858794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27155268 15858794 Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum ul. Nowy ŚwiatOferujemy Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna propozycja dla osób, które s...

Kielce (Nowy świat) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

469 000 PLN (9 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15896479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981123 15896479 STARACHOWICE - UL. ARMII KRAJOWEJ 3-pokojowe mieszkanie 56 m² - parter, balkon, szybkie wydanie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Lokal posiada spółdzielczo-własno...

Starachowice (Skałka) (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

340 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15781400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25828050 15781400 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,68m2, kuchnia o pow. ok. 10,42m2, łazienka z WC o pow. ok. 4,00m2, przedpo...

Chmielnik (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

380 000 PLN (6 032 zł/m2)

3
-
63 m2
1997
15859969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179529 15859969 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (9 744 zł/m2)

2
-
39 m2
1986
15896919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991669 15896919 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym V piętrowym budynku z winda przy ul. Zagnańskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki razem z WC, salonu z aneksem kuchennym z wyjście na duży 7m2 taras oraz sypi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (13 571 zł/m2)

2
-
28 m2
2018