• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 662

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15314039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15538960 15314039 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym o powierzchni 46,10 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 490 PLN (10 924 zł/m2)

1
-
46 m2
2025
15664845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23565100 15664845 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,20 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

585 200 PLN (11 042 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15307998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15392912 15307998 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15309406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15411253 15309406 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15306806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354659 15306806 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,70 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (18,90 m2), - pokój ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

488 400 PLN (12 210 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15306843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15355283 15306843 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

608 220 PLN (11 059 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15306803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354663 15306803 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (4,10 m2), - 2 pokoje (1...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 160 PLN (10 970 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15308021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15392914 15308021 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15306804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354660 15306804 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15694878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24094422 15694878 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - pokój (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

486 000 PLN (12 150 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15858794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27155268 15858794 Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum ul. Nowy ŚwiatOferujemy Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna propozycja dla osób, które s...

Kielce (Nowy świat) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

469 000 PLN (9 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1980