• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 678

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15660725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23474610 15660725 TYLKO U NAS! DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM - UL. MARSZAŁKOWSKA, OS. SADY Biuro Nieruchomości KONSUS prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m² , zlokalizowane na cenionym osiedlu Sady, przy ul. Ma...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15329023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15959848 15329023 TYLKO U NAS! Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie środkowe. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15876028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526953 15876028 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m² , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 2531, na najbardziej pożądanym, drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie gotowe do wprowa...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

386 000 PLN (6 796 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1974
15875172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525615 15875172 Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój?Świetnie trafiłeś!Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze,zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.W skład mieszkania o pow. 72,53 m2 ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

546 000 PLN (7 531 zł/m2)

3
1
72.5 m2
1986
15875911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526946 15875911 Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji – ul. Orzeszkowej, Kielce.Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta na kieleck...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

385 000 PLN (8 652 zł/m2)

2
1
44.5 m2
1986
15875560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526234 15875560 Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ?Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na 2. piętrze w zadbanej kamieni...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (6 383 zł/m2)

3
1
65.8 m2
1960
15887464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784038 15887464 Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji. NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Standard Wejdź i Zamieszkaj: Miesz...

Kielce (Os. na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

448 000 PLN (6 951 zł/m2)

3
1
64.45 m2
1986
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15888650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27819550 15888650 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchni...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (10 172 zł/m2)

1
-
29 m2
1989
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15875122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525549 15875122 Przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w Sandomierzu przy ul. dr.Zygmunta Schinzla, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta.Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w niskim bloku bez win...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

225 000 PLN (4 903 zł/m2)

2
1
45.89 m2
1980