• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 673

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15889409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849874 15889409 Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się pierwszy raz… i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. To właśnie jedno z nich. W samym sercu Sandomierz, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku, znajduje się wyjątko...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

580 000 PLN (8 607 zł/m2)

3
1
67.39 m2
-
15889224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846191 15889224 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu Kochanowskiego. Budynek z 1998 roku, wybudowany z cegły, po t...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
50 m2
1998
15889339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27847346 15889339 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio sprzedam komfortowo wykończony bardzo przestronny i kameralny apartament 3 pokoje (3p.3) po podłodze 90,94m2 (KW81,87 m2), w ścisłym centrum w budynku apartamentowo-handlowym z 2008 r. zabezpieczonym...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

849 000 PLN (10 354 zł/m2)

3
-
82 m2
2008
15875172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525615 15875172 Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój?Świetnie trafiłeś!Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze,zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.W skład mieszkania o pow. 72,53 m2 ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

546 000 PLN (7 531 zł/m2)

3
1
72.5 m2
1986
15495938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19842033 15495938 Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "Na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się: I poziom - przes...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 000 PLN (9 146 zł/m2)

5
-
164 m2
2010
15660725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23474610 15660725 TYLKO U NAS! DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM - UL. MARSZAŁKOWSKA, OS. SADY Biuro Nieruchomości KONSUS prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m² , zlokalizowane na cenionym osiedlu Sady, przy ul. Ma...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15329023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15959848 15329023 TYLKO U NAS! Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie środkowe. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15888650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27819550 15888650 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchni...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (10 172 zł/m2)

1
-
29 m2
1989
15887470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784223 15887470 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 76 m² , zlokalizowane na parterze jednopiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

390 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
-
76 m2
1926
15876632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542581 15876632 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 , usytuowane na 3 piętrze w nowym 4-piętrowym bloku z windą, z 2024 roku, przy ul. Staszica w Końskich. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,99...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15844166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26822055 15844166 Znak: GN.6840.20.2025.IG Końskie, dn. 20.02.2026 r. OGŁOSZENIE O DRUGIM PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiejw Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

85 000 PLN (1 604 zł/m2)

2
-
53 m2
-