• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 666

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
14802942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199674 14802942 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,27 m2), - 3 sypialni...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

913 320 PLN (12 017 zł/m2)

4
-
76 m2
2024
14802868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199612 14802868 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,45 m2 z tarasem (10,22m2) i ogródkiem (16,70m2), dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,18 m2), - 2 syp...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

665 400 PLN (12 098 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
14802902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199645 14802902 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. Mieszkanie z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 31,50m2 oraz dwoma ogródkami o łącznej powierzchni 74,69m2 ....

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

740 040 PLN (12 132 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
14802886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199631 14802886 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomi...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

772 560 PLN (12 071 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
14802885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199628 14802885 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,30 m2 (powierzchnia po podłodze 75,26 m2) z tarasem o powierzchni 11,13 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchod...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

807 600 PLN (12 054 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
14802949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199679 14802949 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,05 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 11,81 m2, dostępne na I piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,34 m...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

912 600 PLN (12 008 zł/m2)

4
-
76 m2
2024
14802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199613 14802877 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,37 m2 (powierzchnia po podłodze 75,53 m2) z tarasem o powierzchni 11,10 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń w...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

808 440 PLN (12 066 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15428778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18362480 15428778 Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 113,18m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023 r. w Busku-Zdroju . Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Prezentowana wizualizacja jest propo...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 029 938 PLN (9 115 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15428773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18362481 15428773 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 104,31m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - sypialnia (możliwość wydzielenia drugiej sypialni), - ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

949 221 PLN (9 127 zł/m2)

3
-
104 m2
2023