• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 073

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15885681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27738254 15885681 Są domy… i są historie, które dopiero czekają, żeby je napisać. Ten dom w Sandomierzu zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Ukryty w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, oferuje coś więcej niż tylko metry kwadratowe – daje przestrzeń do...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

649 000 PLN (4 327 zł/m2)

6
2
150 m2
1960
15875794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526950 15875794 Dom bliźniak o pow. 107 m² w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2 łazienek (po jednej na każdym piętrze), co daje możliwość zamieszkania dwóch...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

380 000 PLN (3 545 zł/m2)

5
2
107.2 m2
1982
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15889409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849874 15889409 Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się pierwszy raz… i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. To właśnie jedno z nich. W samym sercu Sandomierz, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku, znajduje się wyjątko...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

580 000 PLN (8 607 zł/m2)

3
1
67.39 m2
-
15875157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525594 15875157 Siedlisko z dużym potencjałem w spokojnej okolicy – Pisary, gmina Ożarów.Dom o powierzchni 77 m², położony na działce 1783 m², z dodatkową przyległą działką 597 m². Nieruchomość znajduje się w otoczeniu pól i otwartej przestrzeni, co zapewnia ciszę, ...

Pisary (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

249 000 PLN (3 234 zł/m2)

2
1
77 m2
1960
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012