• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 082

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15889341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27847635 15889341 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1600 m² , położona w malowniczej miejscowości Cisów, gm. Daleszyce. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej, co za...

Daleszyce (Cisów) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

120 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15897403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28002122 15897403 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży kawalerkę na parterze przy ul. Starokunowskiej w Ostrowcu Św.Funkcjonalna kawalerka na parterze po gruntownym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Od czasu remontu mieszkanie nie było zamieszkane ani wyn...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

170 000 PLN (6 058 zł/m2)

1
1
28.06 m2
1970
15877656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576122 15877656 Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 , zlokalizowany w północno-wschodniej części Buska-Zdroju. W skład domu wchodzą: PARTER: - salon o pow. ok. 18,1m2, z wyjściem na taras - pokój o pow. ok. 12 m2 - kuc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
2
200 m2
1993
15896479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981123 15896479 STARACHOWICE - OSIEDLE SKARPA - UL. ARMII KRAJOWEJ 3-pokojowe mieszkanie 56 m² - parter, balkon, szybkie wydanie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Lokal posiada sp...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

340 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15897573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28006587 15897573 Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 31,9 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Starej w Kielcach, na os. Szydłówek. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon, - widna, oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedp...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

269 000 PLN (8 677 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
14400262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125996 14400262 Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Milechowy (gmina Chęciny). Działka o wymiarach około 27 m (szerokość od frontu) x 37 m. Dostępne media: woda w drodze, prąd w działkach sąsiadujących. Warunki zabudowy w trakcie...

Chęciny (Bolmin) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

80 000 PLN

-
-
1000 m2
-