• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 072

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15820956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574760 15820956 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św.Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 613) usytuowana na ul. Las Rzeczki w Ostrowcu Św.. Działka posiada bezpoś...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

299 212 PLN

-
-
2356 m2
-
15820939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26574772 15820939 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów.Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów w powiecie starachowickim. Działka składająca się z dwóch części w kształcie prostok...

Kuczów (Świętokrzyskie, gm. Brody)

159 000 PLN

-
-
3300 m2
-
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

855 000 PLN (3 886 zł/m2)

4
2
220 m2
2007
15820936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574761 15820936 Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zlokalizowana przy samej ul. Bałtowskiej, ale format działki pozwala ...

Sudół (Świętokrzyskie, gm. Bodzechów)

99 700 PLN

-
-
1124 m2
-
15820922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574752 15820922 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną mieszkaniowousługową przy ul. Sempołowskiej w Opatowie.Działka budowlana o powierzchni 2000 m² położona przy ul. Sempołowskiej w Opatowie. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi p...

Opatów (Świętokrzyskie, gm. Opatów)

159 000 PLN

-
-
2000 m2
-