• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 060

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15553820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21058671 15553820 Na sprzedaż działka o pow. 1020 m2 , zlokalizowana przy ul. Wrzosowej w miejscowości Micigózd, gm. Piekoszów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii względem drogi gminnej - asfaltowej, nieogrodzona, w kształcie prosto...

Micigózd (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

90 000 PLN

-
-
1020 m2
-
15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15886985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772758 15886985 Wyjątkowy dom premium w Sandomierzu - gotowy do zamieszkania od zaraz Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu jednorodzinnego klasy premium, położonego w prestiżowej i spokojnej dzielnicy willowej przy ul. D...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

2 049 000 PLN (7 968 zł/m2)

6
3
257.15 m2
2016
15768278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25538598 15768278 Na sprzedaż k ompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 2109,12 m2 , zlokalizowany w miejscowości Kopaniny, gm. Końskie , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 746 w kierunku Końskie-Żarnów, w odległości ok. 10 km od centrum Końskich i ok. 50 ...

Końskie (Kopaniny) (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

3 750 000 PLN (1 778 zł/m2)

11
-
2109 m2
2012
15640500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066813 15640500 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("Lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneks...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

241 010 PLN (11 477 zł/m2)

1
-
21 m2
2013