• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 061

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15651706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23348015 15651706 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow. ok. 23,14m2, pokój o pow. ok. 6,31m2, łazienka z WC o pow. ok. 3,04m2, przedpok...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1950
15794232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26067588 15794232 Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym osiedlu mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Chodkiewicza w Kielcach. ...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 130 000 PLN (12 021 zł/m2)

3
-
94 m2
2012
15671002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661292 15671002 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka . W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 25 m2, z wyjściem na taras - syp...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

735 000 PLN (10 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2010
15661822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489260 15661822 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,10m2, dwie sypialnie o pow. 9,49m2 i 9,45m2, przedpokój o pow. 7,...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
2024