• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 049

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15893149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901496 15893149 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,00m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,90 m2), - łazienk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27901495 15893146 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 82,45m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

823 675 PLN (10 045 zł/m2)

4
-
82 m2
2026
15893147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901497 15893147 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901494 15893145 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na 1p budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon z ane...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

431 745 PLN (10 794 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15891112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27887923 15891112 Na sprzedaż działka o pow. 1260 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Kruszelnickiego. Działka w trzeciej linii od drogi asfaltowej, niezabudowana, o kształcie zbliżonym do trapezu , o wymiarach (w przybliżeniu): 11,40 x 117,50 x 16,90 x 104,60 [...

Kielce (Niewachlów drugi) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

180 000 PLN

-
-
1260 m2
-