• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 067

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15896864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27989236 15896864 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,91 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku przy ul. Zagórskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi (w tym jeden z dużym balkonem), osobnej widnej kuchni, łazienki, ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

339 000 PLN (6 396 zł/m2)

3
-
53 m2
1969
15896880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27990985 15896880 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż nieruchomość przemysłowa pod halemagazynybiura.Nieruchomość po niedawnym podziale geodezyjnym składa się z 5 działek (117, 1327, 1328, 1329, 1330), o łącznej powierzchni 5.767m2, na których pos...

Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

5 999 000 PLN (923 zł/m2)

12
-
6501 m2
-
15723123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24630862 15723123 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka 1324 20 Arów Bejsce Gmina Bejsce z aktualnymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem. Możliwość podziału na dwie działki po 10 arówOferowana działka znajduje się w sąsiedztwie(8km) stref...

Bejsce (Bejsce) (Świętokrzyskie, gm. Bejsce)

199 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15856159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27083942 15856159 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 20 m2 zlokalizowany na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz wnęki z umywalką. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Do dyspozycji najemcy toaleta na klatc...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

900 PLN (45 zł/m2)

11
-
20 m2
1936
15717249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24529815 15717249 REZERWACJA Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu KSM. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, p...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (46 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15866714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27326834 15866714 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.Ten przestronny dom jednorodzinny położony jest w spokojn...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

1 775 000 PLN (3 300 zł/m2)

7
4
537.8 m2
2003