• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 068

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15857070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27112319 15857070 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z potencjałem i dodatkową działką w Ćmielowie.Dom o powierzchni 108,1m2 z działką 1292m2 w cichej i spokojnej okolicy z dostępem do utwardzonej drogi publicznej po obu stronach posesji. Z jednej strony ...

Piaski Brzóstowskie (Świętokrzyskie, gm. Ćmielów)

199 000 PLN (1 841 zł/m2)

4
-
108.1 m2
1965
15820941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574768 15820941 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży urocze, klimatyczne siedlisko w miejscowości Krzczonowice niedaleko Ćmielowa.Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju, obcowania z przyrodą. Miejsce idealne do zamieszkania na stałe lub ...

Krzczonowice (Świętokrzyskie, gm. Ćmielów)

379 000 PLN (4 922 zł/m2)

2
-
77 m2
1960
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15820919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574774 15820919 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów.Dom 71,7m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 3051m2 w miejscowości Okół. Działka z bezpośrednim ...

Okół (Świętokrzyskie, gm. Bałtów)

299 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
71.7 m2
1965
15850543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998588 15850543 Końskie, dnia 05.03.2026 r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca 2007 r. ogłasza trzeci przetar...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

197 700 PLN (150 zł/m2)

-
-
1318 m2
-