• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 049

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15893784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920579 15893784 Na sprzedaż dom wolnostojący rok budowy 2017 o klasycznej bryle, położony na działce o powierzchni 2400 m²Nieruchomość o powierzchni użytkowej 111 m² i całkowitej 161 m² została zaprojektowana w praktyczny sposób, zapewniający wygodę codziennego życi...

Wodzisław (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

1 050 000 PLN (6 522 zł/m2)

4
2
161 m2
2017
15476074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19408889 15476074 Biuro Nieruchomości Metrohouse oferuje sprzedaż trzech działek o łącznej powierzchni 1630 m², zlokalizowanych przy ulicy Słonecznej w Skarżysku Kamiennej. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz wygodę komunikacyjną.Dz...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

299 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1630 m2
-
15888847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830437 15888847 Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce Plaza Tower 102,06 m² Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego ...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 850 000 PLN (18 137 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15788253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25933097 15788253 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowy, parterowy dom wolnostojący z poddaszem, o powierzchni użytkowej 77,2 m² (pow. całkowitej 141,9 m 2 ) , położony na działce o pow. 2,5ha, w spokojnej, malowniczej miejscowości Byczów, gm. Pińczów , ...

Byczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

250 000 PLN (1 773 zł/m2)

3
1
141 m2
1958
15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988