• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 048

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15894631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27947982 15894631 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (pow. 23,17 m2, 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. 11,...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 000 PLN (7 840 zł/m2)

3
-
81 m2
1978
15894277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27939602 15894277 Szukasz miejsca, gdzie biznes łączy się z pasją do natury? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 7,91 ha, położoną w malowniczym Cacowie (gm. Nagłowice, woj. Świętokrzyskie). To gotowy projekt dla inwestora, który marzy o własnej...

Caców (Świętokrzyskie, gm. Nagłowice)

1 486 000 PLN (13 035 zł/m2)

4
1
114 m2
1950
15700412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24190461 15700412 Działka inwestycyjna 8866 m² - Prochownia, Kielce - 1 300 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 8866 m² , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy Prochownia w Kielcach . Idealna pod zabudowę jedn...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 000 PLN

-
-
8866 m2
-
15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012