• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 051

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15861281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27203619 15861281 Na sprzedaż działka o pow. 14665 m2 zlokalizowana w miejscowości Górki, gm. Bliżyn, powiat skarżyski. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. Nieruchomość płaska, w kształci...

Górki (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

140 000 PLN

-
-
14665 m2
-
14127493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 103815 14127493 Na sprzedaż działka o pow. 1657 m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 30x45x40x50, zlokalizowana w dzielnicy Białogon. Działka ogrodzona, zabudowana murowanym budynkiem o pow. ok. 40 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd, woda oraz...

Kielce (Białogon) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

662 800 PLN

-
-
1657 m2
-
15784548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25856992 15784548 Na sprzedaż działka o powierzchni 5700 m2 , zlokalizowana w miejscowości Jeleniów, gm. Nowa Słupia. Działka płaska, o regularnym kształcie od frontu (zbliżonym do prostokąta) o wymiarach, w przybliżeniu: 27 x 240 x 22 x 242 [m]. Szerokość od f...

Jeleniów (Świętokrzyskie, gm. Nowa Słupia)

239 000 PLN

-
-
5700 m2
-
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15719254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24563809 15719254 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt o przybliżonych wymiarach ok.: 84,5 x 305 x 116 x 153 x 20 x 149 [m], szerokość ...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

5 043 000 PLN

-
-
29779 m2
-