• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 056

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

890 000 PLN (4 045 zł/m2)

4
2
220 m2
2007
15862868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233882 15862868 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem o pow. 35 m2. Mieszkanie składa się z salonu z: aneksem kuchennym o pow. o...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

729 000 PLN (10 414 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15889224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846191 15889224 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu Kochanowskiego. Budynek z 1998 roku, wybudowany z cegły, po t...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
50 m2
1998
15890129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27872055 15890129 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2; - sypialnia o pow. ok. 7 m2; - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 100 PLN (37 zł/m2)

2
-
30 m2
1960
15703477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24251930 15703477 REZERWACJA Na sprzedaż działka o pow. 6173 m2 zlokalizowana w Chęcinach. Działka płaska, niezagospodarowana, w kształcie trapezu, w pierwszej linii od drogi, w sąsiedztwie działki niezabudowane oraz nowe budynki. Wymiary ok: 110 (szer. od fro...

Chęciny (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

493 000 PLN

-
-
6173 m2
-