• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 071

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15896129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27970559 15896129 PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PO REMONCIE NA WYNAJEM! OSIEDLE JAGIELLOŃSKIE! Oferujemy na wynajem umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy przy ulicy Słonecznej. Mieszkanie skład...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (18 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15820946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574776 15820946 Została ostatnia działka w tym kompleksie!!KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św.Działki o powierzchni 1200m2 każda mieszczą się w miejscowości Magonie. Każda z działek posiada dostęp do szero...

Magonie (Świętokrzyskie, gm. Bodzechów)

84 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15820935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26574762 15820935 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną - usługową - przy samej krajowej drodze 9.Działka o powierzchni 7675m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Położona w miejscowości Kunów, przy ul. Ostrowieckiej, przy samej kraj...

Kunów (Świętokrzyskie, gm. Kunów)

350 000 PLN

-
-
7675 m2
-
15895109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27958729 15895109 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym w Ostrowcu Św.Zadbane, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o powierzchni 56,8m2, zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Lokal usytuowany jest ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

339 000 PLN (5 968 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1989
15820956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574760 15820956 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św.Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 613) usytuowana na ul. Las Rzeczki w Ostrowcu Św.. Działka posiada bezpoś...

299 212 PLN

-
-
2356 m2
-